Úvodní strana
Kontakt
Táborový klub
Hradečtí Lvi o.s.


Tř. Edvarda Beneše 1416/27
Hradec Králové
500 12

Honza Navrátil
606 621 422
Anketa

Pojďte si s námi zablbnout do Aquaparku!

od 8. 3. 2009 do 8. 3. 2009

V neděli 8.3. pořádáme dvouhodinový odpočinkový výlet do Městských lázní (Aquaparku) v Hradci Králové. Čeká vás spousta atrakcí (vlnobití, tobogán, různé výřivky a bublinky, pro nejmenší i dětský bazének a první vodní krůčky) a vodních her.

Nemáte v neděli co dělat a nechce se vám válet se doma? Tak s námi pojďte do bazénu!

Rádi uvidíme všechny známé i neznámé tváře, malé i velké, dlouhé, široké i bystrozraké, děti, rodiče a prarodiče. Můžete se těšit na program plný her a plavání, prozkoumáme všechny atrakce v areálu a s odvážnějšími se podíváme i na tobogán a malý skokánek. Pro nejmenší je v areálu i bazének pro děti předškolního věku. Vůbec nevadí, jestli neumíte moc plavat. Na hloubku nebudeme rozhodně nikoho nutit!

Sejdeme se ve vestibulu Městských lázní HK, hned vedle pokladny, ve 14:00. Pravděpodobný konec akce bude v 16:30. Přímo před Aquaparkem je parkoviště, kde se celou neděli neplatí. Pozor, hned za rohem je i Plavecký bazén, ale tam nejdeme! Aquapark je na Eliščině nábřeží, hned vedle TJ Sokol a Filharmonie HK (viz níže odkaz na mapu).

S sebou si vezměte plavky, ručník, peníze, pokud chcete tak klidně i plavecké brýle, čapku, nebo gumičku do vlasů. Určitě si výlet také více užijete, když s sebou vezmete nějaké kamarády a kamarádky ze školy, zájmového kroužku, nebo příbuzné. Pokud nás bude alespoň 25 dostaneme navíc množstevní skupinovou slevu, tak se nebojte zeptat všech kamarádů a příbuzných v okolí!

Cena vstupného (na 2 hodiny) je:

  • 150,- pro dospělé
  • 105,- pro děti od 6 do 15 let a studenty
  • 40,- pro děti do 6 let
  • 380,- pro 2 dospělé + 2-3 děti do 15 let (těchto rodinných slev určitě využijeme)
  • 250,- pro 1 dospělého + 2-3 děti do 15 let

Odkaz na mapu

 

Už se na vás moc těšime, ahoj v neděli!

TK Hradečtí Lvi, o.s.

 www.hklvi.cz